page-header

Dieta Online

Skorzystaj ze spersonalizowanej diety online. Sprawdź, jak wygląda.

Dieta Online
Decydując się na współpracę ze mną otrzymujesz:
Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Dokonując zakupu usługi zakładasz indywidualne konto na mojej stronie internetowej. Następnie wypełniasz ankietę. Możesz dołączyć zdjęcia sylwetki i aktualne badania. Informacje zawarte w ankiecie potrzebne są do stworzenia planu działania. Do tygodnia czasu otrzymujesz rozpiskę.

  1. 1. Zakup diety
  2. 2. Wypełnienie ankiety
  3. 3. Otrzymanie planu działania
  4. 4. Stały kontakt i pomoc
1 Osoba
200

Opcja ta dedykowana jest dla osób zdrowych, bez schorzeń, bez wykluczeń i bez alergii pokarmowych. Z góry zaplanowany plan działań na sztywnych planach żywienia wraz z wytycznymi i planem działania.
W tej opcji otrzymasz współpracę 12 tygodniową z góry zaplanowaną, ze zmiennym planem żywienia co 4 tygodnie, rozpisanym planem aerobowym/cardio lub/i planem treningowym w domu lub na siłowni. 12 tygodni wytycznych, czyli 3 plany żywienia z konkretnie określonym makro, opisem posiłków i sposobem ich przygotowania, lista zakupów na 7 dni. Jest to opcja oparta na sztywnych jadłospisach, każdy z nich jest zaplanowany na 7 dni tygodnia.
Czas oczekiwania na plan i wytyczne wraz z rozpisaniem współpracy – do 7 dni roboczych, licząc od daty księgowania po Naszej stronie.

Zamów
Express
250

Opcja ta dedykowana jest dla osób zdrowych, bez schorzeń, bez wykluczeń i bez alergii pokarmowych. Opcja ta opiera się na zmiennym menu, czyli samodzielnie decydujesz co konsumujesz danego dnia w oparciu o kryteria/gramatury/wytyczne.
W tej opcji otrzymasz współpracę 12 tygodniową ze zmiennym planem żywienia. 12 tygodni wytycznych, w opcji według planu gdzie występuje zmienność posiłków, samodzielnie komponujesz posiłki według określonego i jasno opisanego kryterium, w oparciu o rozpisane gramatury – w tym rozwiązaniu nie ma jasno określonego makro z uwagi na zmienność posiłków, nie ma też listy zakupów z tego samego powodu. Jest to plan współpracy dla osób zdrowych ze zmiennym menu, na podstawie planów żywienia wysokowęglowodanowej diety według prowadzenia Roberta Jabłonowskiego. W trakcie trwania programu raportujesz według wskazań, komunikujesz się w przypadku pytań, masz możliwość modyfikacji wytycznych na podstawie progresu na każdym etapie trwania programu. Opcja ta nie zawiera modyfikacji pod kątem nietolerancji pokarmowych.
W ramach tego programu otrzymujesz również bazę przepisów do zastosowania w ponad 85 przepisach – Karuzela Smaków.
Czas oczekiwania na plan i wytyczne wraz z rozpisaniem współpracy – do 3 dni roboczych, licząc od daty księgowania po Naszej stronie.

Zamów
NOWOŚĆ
300

NOWOŚĆ 3 miesięczne /kwartalne/ prowadzenie psycho-dietetyczne, gwarantuje Tobie 3 sesje online /wideo/ gdzie każda sesja trwa po 45 minut. Sesje prowadzi Katarzyna Jabłonowska, psycholog i dietetyk-kliniczna. Do sesji przygotowują się obie strony, na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu psychologicznego jak również na podstawie danych pozyskanych z ankiet, które zostają udostępnione w odpowiednim czasie. Koszt takiej współpracy to 300 zł. Sesje odbywają się w czasie wcześniej ustalonym, dogodnym dla obu stron.

Czas oczekiwania do 5 dni roboczych – po zaksięgowaniu wpłaty po Naszej stronie.

Zamów

FURIAT SPEED LATO

Gotowy jadłospis bazujący na strategii LOW CARB przynoszącej szybkie efekty. Do każdej potrawy jest dołączony przepis i lista zakupów.

Back to top of page