page-header

Metamorfozy sylwetki - Podopieczni

Metamorfozy moich klientów to najlepsze świadectwo, że proponowane przeze mnie spersonalizowane plany żywieniowe i treningowe pozwalają osiągnąć fenomenalne efekty. To dla mnie powód do dumy, a dla Ciebie z pewnością dodatkowa motywacja, by tak jak oni znaleźć w sobie odwagę, aby spełnić marzenia.

PODOPIECZNI
Współpraca online - Efekty po diecie i treningu

Na mojej stronie znajdziesz metamorfozy sylwetki osób, które współpracowały lub wciąż pracują ze mną i chciały podzielić się swoją niezwykłą przemianą. Jeśli interesuje Cię, jakie efekty diet mogę zagwarantować i jakie efekty treningu w domu możesz osiągnąć, to przejrzyj poniższą galerię zdjęć. Liczne metamorfozy sylwetki damskiej i męskiej możesz też zobaczyć na moich kanałach w social media.

Przekonaj się, że wyszczuplenie sylwetki, promienna cera, jędrna skóra, ładnie zarysowane mięśnie to coś, co naprawdę może osiągnąć każdy bez względu na wiek, płeć czy styl życia. Przedstawione osoby, które dokonały fantastycznej przemiany, to kobiety, które przytyły po ciąży albo zyskały nadprogramowe kilogramy ze względu na problemy hormonalne, mężczyźni, którzy dorobili się nadwagi, przez siedzący tryb życia, dziewczyny i chłopaki, którzy borykali się z nadwagą od dzieciństwa itd. W wielu z nich myśl o diecie wzbudzała niechęć, a perspektywa wizyty na siłowni strach, a jednak im się udało! A skoro oni mogli, to dlaczego nie Ty?

ZMIANY MENTALNE
Współpraca online

To co jest dla mnie równie ważne, jak efekty po diecie i treningu, które dokumentują przedstawione metamorfozy, to historie, które się za nimi kryją. To pozytywne zmiany nie tylko w wyglądzie. To większa pewność siebie, otwarcie na nowe znajomości, liczne sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Wyszczuplenie sylwetki to pierwszy krok na drodze do uwierzenia we własne możliwości i do poprawy jakości życia.

Współpracując ze mną otrzymujesz ogromną dawkę wiedzy i niezbędnej do osiągnięcia sukcesu motywacji. Jednocześnie dokładam wszelkich starań, by wszystkie zalecenia dopasować do aktualnej formy, prowadzonego trybu życia czy też indywidualnych upodobań i oczekiwań. To wszystko sprawia, że osoby, które ze mną współpracują osiągają swój cel w krótkim czasie, a potem konsekwentnie utrzymują osiągnięte efekty po diecie i treningach, gdyż w trakcie wspólnego działania kształtują właściwe nawyki i uczą się jak wyeliminować błędy żywieniowe.

Przekonaj się, że zmiany mogą być przyjemne, a efekty będą satysfakcjonujące, a często wręcz spektakularne. A chwile słabości? Z moją pomocą pokonasz trudności, jak osoby, których metamorfozy sylwetki tutaj prezentuję. Dla niektórych trudne były początki, dla innych wytrwanie w postanowieniach i nie zniechęcenie się, ale zawsze mogli liczyć na moje wsparcie, dzięki czemu osiągnęli swoje cele. Ty też możesz! Być może, jeśli zechcesz, na tej stronie wkrótce pojawi się Twoja metamorfoza!  Bardzo bym tego chciał, a Ty?

Back to top of page